O mnie

poznaj mnie

SPORT

Ćwiczę od dziecka był tenis, pływanie, lekkoatletyka pole dance, Crossfit, joga, kalistenika po drodze pojawił się nawet balet :). Obecnie sama układam sobie treningi łącząc elementy jogi, kalisteniki i treningu interwałowego.

 

Moim celem nie są żadne zawody, ćwiczę dla siebie, przede wszystkim dla sprawności i zdrowia. Niestety żyjemy w takich czasach, gdzie przez większość czasu siedzimy, dlatego staram się łączyć przyjemne z pożytecznym i włączyłam codzienną dawkę ruchu w postaci spacerów na świeżym powietrzu.

.

 
 

Jedzenie

Lubię potrawy, które robi się szybko, są proste i nie mają nie wiadomo ilu składników.

 

 

 Odkryłam, że największym problemem ludzi często nie jest co mają jeść. W tym każdy prawie czuje się ekspertem :).  Często jemy nieświadomie, emocjonalnie, mamy pewne wzorce wyniesione z domu, błędny obraz siebie, jemy nie patrząc na jedzenie. Chciałabym tutaj promować zdrowe wzorce jedzenia.

Cześć, nazywam się Agnieszka,

jestem:

  • szczęśliwą żoną,
  • świeżo upieczoną mamusią Oskara,
  • z zawodu marketingowcem,
  • z wykształcenia dietetykiem i trenerem personalnym,
  • z zamiłowania trenerem zdrowego stylu życia.

W wolnym czasie najchętniej uciekam w naturę i zdobywam szczyty polskich gór, zimą biegam na nartach i szusuję na stokach.

PSYCHOLOGIA

Szczęście to decyzja, którą podejmuję każdego dnia. Codzienna pielęgnacja odpowiednich przekonań, zachowań i nawyków sprawia, że jestem szczęśliwa i wiem, że to ode mnie zależy co wybiorę. Łatwo jest leżeć na kanapie i być nieszczęśliwym – może to niektórych zaboleć ale o wiele trudniej jest chcieć i walczyć każdego dnia o lepszą wersję siebie. To też chcę pokazać na tej stronie. Jestem wojownikiem, który walczy, czasami upada, ale zawsze wstaje!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA